V edycja Konkursu i Programu Akredytacyjnego

"Studia z Przyszłością"

 

 

Zapraszamy do udziału w V edycji Konkursu i Programu Akredytacyjnego "Studia z Przyszłością", którego organizatorem merytorycznym jest Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Uzyskanie naszego Certyfikatu zapewnia rozpoznawalność kierunku i jego promocję w ogólnopolskiej skali. Konkurs to znakomity sposób na budowanie wizerunku studiów jako przyszłościowych, odpowiadających na potrzeby rynku pracy, oferujących wysoką jakość kształcenia. Kierunki i specjalności ze Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" to akademicka elita w skali całego kraju!

 

Zgłoszenia przyjmujemy w terminie do 13 grudnia 2019 roku (piątek).

 

Więcej na www.studiazprzyszloscia.pl

 

Do Programu "Studia z Przyszłością" mogą być zgłaszane kierunki studiów I i II stopnia, studiów jednolitych magisterskich, jak również studia podyplomowe, specjalności, szkoły doktorskie, prowadzone w polskich szkołach wyższych. Certyfikatem Studia z Przyszłością wyróżniamy kierunki i specjalności realizowane według nowoczesnych i innowacyjnych programów kształcenia, dobrze odpowiadające na potrzeby rynku pracy, zgodne z oczekiwaniami otoczenia społeczno-gospodarczego. O przyznaniu wyróżnień decyduje Komisja złożona z wybitnych naukowców specjalizujących się w problematyce jakości kształcenia i zarządzania szkolnictwem wyższym, pracujących m.in. na Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Wrocławskim, Uniwersytecie Śląskim i Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. W Komisji zasiądą również przedstawiciele środowiska gospodarczego i organizacji pozarządowych zajmujących się jakością kształcenia. Gala Finałowa Programu, podczas której wręczymy Certyfikaty, odbędzie się w marcu 2020 roku w zabytkowych, prestiżowych murach Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnie.

 

 Jak przyciągnąć kandydatów na studia?

Jak wyróżnić kierunek na rynku edukacyjnym?

Jak podkreślić, że studia odpowiadają na potrzeby pracodawców?

Zgłoś kierunek / specjalność do naszego Konkursu!

 

Zgłoszenie konkursowe dostępne jest tutaj - KLIKNIJ!

 

 

Dodatkowe informacje:

Grażyna Kaczmarczyk

Prezes Zarządu Fundacji

tel. 607-035-169

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.