Nazwa ofertodawcy: IES Consulting Dział: Marketing
Branża: Rekrutacja Typ oferty: Praktyka / Staż
Status oferty: Otwarta Minimalne wykształcenie: Wyższe
Minimalne doświadczenie:
Rozpocznij publikację: 26-07-2019 Zakończ publikowanie: 31-12-2019
Lokalizacja: [Barcelona,Venezuela ]
Opis zadań:

Witaj drogi aplikancie! To jest oferta praktyk, która odbywa się w biurze konsultingowym IES: jest dla nas, a nie dla partnerskiej firmy hostingowej;) Tak więc nie wymaga opłaty, jeśli zostaniesz zaakceptowany.

IES Consulting jest młodą firmą HR-konsultingową ds. wyszukiwania talentów, działającej w całej Europie i Ameryce Łacińskiej. Firma ma siedzibę w Barcelonie i składa się z młodego i dynamicznego zespołu różnych narodowości.

Nasze biuro znajduje się na wspaniałym tarasie w technologicznej dzielnicy Barcelony, w pobliżu metra Glories i około 20 minut spacerem od plaży.

Obowiązki w trakcie praktyk:

Ta międzynarodowa firma rekrutacyjna poszukuje studenta, który interesuje się zasobami ludzkimi, mając jednocześnie ducha komercyjnego. Idealny kandydat powinien być niezależny, silny i mówić w j. angielskim a także w j. polskim lub niemieckim.

Główne zadania to:

  • Identyfikacja potrzeb rekrutacyjnych w zespole sprzedaży i wyszukiwania talentów
  • Zarządzanie aplikacjami
  • Przeprowadzanie rozmów telefonicznych
  • Aktywacja i monitorowanie kandydatów w wewnętrznej bazie danych
  • Osiąganie celów i raportowanie handlowe
  • Realizacja kampanii e-mailingowych
  • Komunikacja w sieciach społecznościowych i szkołach

Kwalifikacje:

Wymagania:

Wykształcenie

Business, Management, Human Resources

Znajomość języków obcych
Polski – Native
Hiszpanski – Appreciated
Angielski – B2
Doświadczenie
Nie wymagane
Znajomość programów
Office, internet, wiedza marketingowa online
Inne wymagania
Zorganizowana osoba, kontaktowa, relacyjna, z umiejętnościami redakcyjnymi i mająca duch zespołowy!

Kompetencje:

Warunki zatrudnienia

Miejsce
Barcelona
Wynagrodzenie

300€ miesięcznie

Czas pracy

Poniedziałek – Piątek

9-18, 8 godz. dziennie, 1 godz. przerwy

Data: 26-07-2019 14:19:47
Friend Feed
Linkedid
MySpace
Yahoo