Nazwa ofertodawcy: Global Sport Academy Sp. z o.o. Dział:
Branża: Szkolenia Typ oferty: Staż
Status oferty: Otwarta Minimalne wykształcenie: Średnie
Minimalne doświadczenie: Mniej niż 1 rok
Ilość miejsc pracy: 1 Rozpocznij publikację: 17-05-2019
Zakończ publikowanie: 24-06-2019
Lokalizacja: [Kraków,Poland ]
Opis zadań:

Global Sport Academy stara się wdrażać nowoczesne rozwiązania w obszarze marketingu internetowego. W związku z tym poszukujemy kreatywnych perełek, które staną się realnym wzmocnieniem, a nie tylko uzupełnieniem składu. Jeśli interesuje Cię marketing (szczególnie w wydaniu internetowym), jesteś kreatywny, dynamiczny i nie boisz się wyzwań tych mniejszych i tych troszkę większych to nasz staż jest dla Ciebie!

Kwalifikacje:

Nie liczymy na to, że będziesz mieć 5 lat doświadczenia i 100 udokumentowanych projektów na koncie. Staż jest po to, byś mógł się czegoś nauczyć i zweryfikować już posiadaną wiedzę w praktyce. Mawiają, że trening czyni mistrza, zatem podejmij rękawicę i zacznij działać. Jeśli ocenimy wysoko Twoją pracę to możesz liczyć na stałe zatrudnienie u nas. Wszystko jest w Twoich rękach.

Kompetencje:

  • biegła obsługa komputera
  • biegła obsługa środowiska internetowego
  • znajomość zasad social media
  • mile widziana znajomość środowisk Google Ads i Facebook Ads

Warunki zatrudnienia

Staż w Global Sport Academy adresowany jest do studentów z całej Polski. Informujemy, że istnieje możliwość realizacji stażu zdalnie, jednak najchętniej chcielibyśmy pracować z Tobą w naszym biurze w Krakowie -Bronowicach. Informacje na temat stażu, wymagań i warunków pracy, znajdziesz na naszej stronie internetowej https://www.gsacademy.pl/ w zakładce „O nas -> Praca"

Data: 17-05-2019 15:47:44
Share on Google+
Friend Feed
Share on Blog
Linkedid
MySpace
Twitter
Yahoo
Share on Digg
Share on facebook